خدمات پیش از فروش

فروش و پرسنل فنی به طور موثر و سریع خدمات پشتیبانی فنی و برنامه مشاوره را با توجه به نیازهای واقعی مشتریان ارائه می دهند. مشتریان می توانند جزئیاتی در مورد قطعه کار و اینکه چه عملیاتی می خواهند بر روی آن صورت بگیرد برای ما ارسال کنند تا ما بهترین و بهینه ترین راه حل گرمایش القایی را به آنها ارائه دهیم. ما نوع سیستم گرمایش موجود با توان و فرکانس مختلف را با کویل های مناسب تست می کنیم سپس با توجه به نتیجه تست ها دستگاه مورد نیاز را به شما پیشنهاد می دهیم که این موضوع به شما کمک می کند تا با آگاهی کامل تصمیم گیری کنید.

خدمات فروش

کوره القایی زاگرس پشتیبانی خدمات مربوطه را با توجه به نیازهای واقعی مشتریان و پیشرفت در فروش ارائه می دهد، از جمله پیشنهاد و مذاکره در مورد راه حل های فنی، سفارشی سازی تجهیزات شخصی، کاهش سرمایه گذاری اولیه و پیگیری فرآیندهای تولید و تحویل.

گارانتی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش بخش مهمی از تمام خدمات است. این مجموعه به خوبی از نیازهای پس از فروش مشتریان خود آگاه است. تیم خدمات ما شامل بخش هماهنگی و فنی می تواند خدمات پس از فروش مختلفی مانند طراحی کویل، تامین قطعات یدکی، تعمیر و نگهداری تجهیزات، ارتقاع سیستم و غیره را به شما ارائه دهد. ما معتقدیم که با خدمات صادقانه ما، همه نگرانی های شما برطرف خواهد شد. کلیه دستگاههای ساخت شرکت زاگرس  دارای یکسال گارانتی بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش است.

نصب و راه اندازی

برای نصب دستگاه اطلاعات دقیقی از سیستم گرمایش القایی از جمله اتصال برق، اتصال سیستم خنک کننده، کتابچه راهنمای دستگاه و غیره به شما ارائه می شود. علاوه بر این در صورت نیاز، نیروی شرکت سیستم را برای شما راه اندازی می کند و به شما آموزش های لازم جهت اپراتوری، تعمیر و نگهداری داده می شود. این مجموعه خدمات مربوط به دستگاههای القایی وارداتی و تولیدات شرکت های دیگر را نیز به شما ارائه می دهد.

تعمیرات و تامین قطعات یدکی

ارائه کمک فنی به صورت حضوری در محل برای تعمیر و نگهداری، عکس العمل سریع برای تعمیر و تهیه قطعات یدکی مورد نیاز ( کمتر از 8 ساعت)، راهنمایی برای عیب یابی با عکس و فیلم و خدمات مهندسی آنلاین، این موارد به شما کمک می کند تا سیستم معیوب را به راحتی تعمیر کنید. قطعات یدکی مورد نیاز کوره های القایی شامل: مادربرد(کنترلر)، برد درایور، برد تغذیه، پل دیود، ترانزیستور(IGBT & MOSFET)، تریستور، خازن DC، خازن روغنی آب خنک، مقاومت، ترمو سوئیچ، فریت، یوک، کویل و غیره هستند. قطعات یدکی همیشه و در هر زمان در دسترس خواهد بود.

آموزش

آموزش نصب تجهیزات القایی

آموزش فرایند ها و کاربرد ها

آموزش نگهداری و بهره برداری از دستگاه

آموزش سفارشی با توجه به درخواست کارفرما

طراحی و ساخت کویل القایی

به لحاظ شکل هندسی کویل ها معمولا با سطح مقطع های مستطیلی و دایره ای ساخته می شوند. لازم به ذکر است کویل های با سطح مقطع مستطیلی مزیت های بیشتری نسبت به کویل های دایره ای دارند، نخست آنکه میزان خطوط میدان در یک سطح مقطع را بیشتر تولید می کنند، در ضمن، فرآیند تولید آنها به مراتب ساده تر از کویل های سطح مقطع دایره ای است.

جهت عایق کاری الکتریکی کویل مسی و جلوگیری از جرقه زدن آن از نوارهای نسوز عایق کاری و نوارهای سیلیکونی که به دور کویل پیچانده می شوند به همراه یک رنگ اپکسی که دارای چسبندگی بسیار عالی و خواص بسیار عالی الکتریکی و مکانیکی شامل مقاومت به شوک حرارتی همراه با عمر بالا می باشد، استفاده می گردد. علاوه بر موارد فوق جهت افزایش اطمینان از فاصه انداز هایی از جنس میکا یا سیندانیو در بین حلقه های کویل استفاده می گردد.

میدان مغناطیسی متغیر مورد نیاز برای ایجاد گرما در کویل کوره القایی از طریق جریان متناوب ایجاد می شود. کویل را می توان در اشکال و اندازه های مختلفی متناسب با یک برنامه خاص، تک یا چند دور، مارپیچ، گرد یا مربع، داخلی یا خارجی یا موارد دیگر ساخت، کویل باید مطابق شکل قطعه کار و نیازهای فرآیند شما ساخته شود.

طراحی کویل القایی یکی از مهمترین جنبه های یک سیستم گرمایش القایی است. داشتن کویل مناسب و نگهداری از آن در بهترین شرایط ممکن برای کارایی سیستم گرمایش القایی شما بسیار مهم است. کویل طرحی سفارشی است که به قطعه کار یا قطعه شما الگو و اثر گرمایش مناسب را می دهد، کارایی سیستم کوره القایی را به حداکثر می رساند.  البته طراحی کویل به طور کلی بر اساس دانش و تجربه است و نیاز به آزمایش بارها و بارها دارد.

انواع کویل کوره‌القایی به‌لحاظ نحوه پیچش

کویل‌های کوره‌های القایی به لحاظ پیچش در دو شکل هلیکال و آفست‌دار پیچیده می‌شوند. کویلهای هلیکال شامل حلقه‌های مارپیچی هستند که بصورت حلزونی از ابتدا تا انتها پیچیده شده‌اند. این دسته از کویل‌ها بسبب زاویه‌دار بودن حلقه‌هایشان میدان مغناطیسی و حرارت اعمالی متوازن و یکنواختی را بر مواد تحت ذوب فراهم نمی‌کنند، از اینرو استفاده از این نوع از کویل‌های کوره‌های القایی عمدتا در ابعاد و سطوح توان پایین تر مورد ساخت و استفاده قرار می‌گیرند و استفاده از آنها در ابعاد و مقیاس بزرگتر چندان مورد توصیه نمی‌باشد. همچینین وجود فواصل غیریکنواخت میان بخش‌های اکتیو کویل و نیز عدم توازی بین دو سطح بالایی و پایینی کویل از دیگر مشکلات مونتاژ و بهره‌برداری از کویل‌های هلیکال می‌باشد. کویلهای آفست‌دار برخلاف انواع هلیکال از حلقه‌های مسطحی تشکیل شده‌اند که برای تشکیل طبقه در نقاط ابتدا و انتهای حلقه‌ها بشکل زانودار (آفست) پیچیده می‌شوند، لذا در تضاد با کویلهای هلیکال در این‌دسته از کویل‌ها، سطوح بالا و پایین کویل کاملا صاف و موازی بوده و همچنین میدان مغناطیسی و حرارت یکنواختی را بر مواد تحت ذوب اعمال می‌کند. از اینرو استفاده از این نوع از کویل‌ها خصوصا در توان‌ها و تناژهای بالا بیشتر مورد توصیه می‌باشد.

برندهای که اعتماد کردند

مفتخریم که به شرکت ها و برندهای ذیل خدمت رسانده ایم