درباره ما

شرکت کوره القایی زاگرس یک شرکت علمی و فناوری است که به طور حرفه ای در زمینه تولید کوره های القایی با فرکانس بالا، فرکانس التراسونیک و فرکانس متوسط فعالیت دارد. موسسان این شرکت از تجربه حرفه ای و مهندسی بالایی برخوردار هستند و تمامی تلاش خود را در جهت تولید محصولات با کیفیت و مطابق با دانش روز دنیا و نیاز صنعت کشور به کار بسته اند. هدف این مجموعه افزایش بهره وری، بهبود کیفیت محصولات، قابلیت اطمینان، کاهش هزینه تعمیر و نگهداری و کاهش سرمایه گذاری اولیه است. محصولات ما به طور گسترده ای در حوزه جوش القایی(بریزینگ)، عملیات حرارتی، فورجینگ، آنیلینگ، تمپرینگ، سخت کاری(هاردنینگ)، عملیات ذوب و غیره استفاده می شود.

محصول با کیفیت و قابل اعتماد راه نجات یک شرکت است. بنابراین، ما به شدت فرآیند تولید هر محصول را مطابق با استاندارد کنترل می کنیم و از خرید مواد اولیه تا تولید محصول نهایی، کنترل کیفیت دقیق را انجام می دهیم. با به روز رسانی سیستم الکترونیک دستگاه ها، پایداری و صرفه جویی نیز به طور پیوسته بهبود می یابد. لذا تیم ما تجربه کاری مشتریان و وضعیت کار دستگاه ها در صنعت را پیگیری می کند تا بتواند تجهیزات کامل تری تولید کند. هدف ما ساختن ماشین های گرمایش القایی با پایداری بالا، قابلیت اطمینان بالا و کیفیت بالا است.

در طراحی و پیاده سازی سیستم های الکتریکی، علاوه بر ایمنی و قابلیت اطمینان، باید چند مورد دیگر از جمله راندمان را در نظر گرفت. لذا این مجموعه برای افزایش راندمان، صرفه جویی در مصرف انرژی و عدم نیاز به خازن جبران ساز، علاوه بر استفاده از IGBT و MOSFET به عنوان سوئیچ قدرت با طراحی و تولید مدار کنترلی کاملاً دیجیتال و کارکرد مدار در همه فرکانس ها بر روی نقطه تشدید به این مهم دست پیدا کرده است.

خدمات عالی و پشتیبانی فنی حرفه ای سنگ بنای همکاری طولانی مدت ما با مشتریان است. ما نه تنها دستگاه های گرمایش القایی متنوع را در اختیار شما قرار می دهیم، بلکه راه حل های حرفه ای، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش عالی را نیز ارائه می دهیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا محصولات با کیفیت بالا و خدمات پشتیبانی حضوری را به شما ارائه دهیم و برای اعتماد مشتری، ارزش مطلوبی ایجاد کنیم. موسسان این شرکت، تمام تلاش خود را برای کمک به مشتریان در حل مشکلات مربوط به نصب، استفاده و خدمات پس از فروش انجام میدهند تا از نگرانی مشتریان جلوگیری شود.

آخرین پروژه ها

مشاهده همه پروژه ها

تماس با ما

با استفاده از فرم ذیل با ما در ارتباط باشید

  *نام
  * نام خانوادگی
  *آدرس ایمیل
  شماره تلفن

  موضوع

  چگونه می توانیم کمک کنیم؟